Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам ПАТ «Платинум Банк»
15 лютого 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) починає виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банку ПАТ «Платинум Банк» – фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів.

Виплати будуть здійснюватися в період з 15 лютого 2017 року вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «Платинум Банк» вказали місце реєстрації проживання в: Дніпропетровська, Житомирська, Донецька, а також Луганська області.
 
Виплати будуть здійснюватися в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень, в будь-якому працюючому відділенні ПУМБ по всій території України. 

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, ПУМБ запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та вибрати найближче відділення ПУМБ.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок