Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про внесення ЗМіН до Публічної пропозиції ПАт «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
30 грудня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 01.02.2017 нової редакції Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

Зміни внесені в частині:

  • встановлення 14-річного віку, як мінімального віку Клієнта, при досягненні якого стає можливим прийняття Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання ДКБО (п. 2.2.7 Розділу І ДКБО);
  • умов, спрямованих на посилення захисту Клієнтів від несанкціонованих транзакцій з використанням банківської платіжної картки або її реквізитів (ч. 2 Розділу І ДКБО, ч. 2, 3 Розділу ІІ ДКБО);
  • черговості погашення кредитних зобов’язань перед Банком у випадку дострокового часткового погашення або дострокового повного погашення кредиту (п.п. 5.9.7, 5.9.8 Розділу ІІ ДКБО);
  • Умов (параметрів) Вкладів, що доповнені новим депозитним продуктом «Вільний ONLINE» (Додаток №1 до ДКБО);
  • Умов надання та обслуговування «Автоматичного овердрафту з фіксованою сумою» та «Автоматичного овердрафту», що доповнені новими продуктами «Соціальний» та «Бюджетник» (Додаток №2 до ДКБО).

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію ПАТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати Договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону1, 490 – для дзвінків з мобільних телефонів2.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок