Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запустив площадку для продажу заставного майна
26 січня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив нову площадку для продажу заставного майна банку Zalog.pumb.ua. Сайт забезпечує прозорість, доступність і надійність процесу купівлі-продажу заставних об'єктів банку, таких як автотранспорт, житлова та нежитлова нерухомість, обладнання, земля та інше.

При розробці сайту враховані найкращі практики електронних площадок, як для прямого продажу майна, так і для продажу за допомогою аукціонів. У Zalog.pumb.ua зручний та сучасний інтерфейс. Сайт адаптований для роботи на всіх пристроях.

Участь в аукціоні максимально спрощена та доступна для будь-якого користувача. Для цього достатньо мати доступ до інтернету та платіжну картку будь-якого банку. За участь в аукціоні з клієнта не стягуються комісії та оплати. Всі гарантійні внески повертаються учаснику після завершення аукціону.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок