Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав кредитувати покупців мережі «Всесвіт Електроніки» у Харківській області
12 січня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати клієнтів мережі магазинів «Всесвіт Електроніки» в Харківській області. Кредит від ПУМБ можна оформити на покупку побутової техніки та електроніки в усіх 14 магазинах мережі, в тому числі, у Лозовій та Краснограді, у Валках і Барвінковому, в Краснопавлівці, Балаклії, Первомайську.

Товар можна придбати на суму до 30 тисяч грн і без обов'язкового початкового внеску. Кредит у «Всесвіті Електроніки» від банку ПУМБ оформляється продавцями-консультантами магазину за допомогою брокерського програмного забезпечення.

Нагадаємо, ПУМБ видає товарні кредити на покупки та оплату послуг в провідних мережах магазинів побутової техніки та електроніки, в фітнес-клубах «Sportlife», в мережах будівельних магазинів «Епіцентр» і «Нова лінія» і т.д.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок