Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відновлює виплати коштів клієнтам банку ПУАТ «Фідобанк»
09 грудня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відновлює виплату гарантованих сум вкладів клієнтам банку Фідобанк –  фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів.

Виплати будуть здійснюватися в період з 07 грудня 2016 року по 19 січня 2017 року вкладникам, місце реєстрації проживання яких, зазначене при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПУАТ «Фідобанк», є: Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Одеська, Харківська, Чернігівська, Донецька, Луганська області, АР Крим і Севастополь, а також іноземним громадянам.

Виплати будуть проводитися в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більш, ніж 200 тисяч гривень, у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України.

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, ПУМБ запустив онлайн реєстрацію на сайті банку https://retail.pumb.ua/fgv/form, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та вибрати найближче відділення ПУМБ. Також забронювати час та зареєструватися можна й по телефону – звернутися до контакт-центру за телефоном: 044 496 88 611. Реєстрація здійснюється у робочі дні з 9-00 до 20-00 та суботу з 11-00 до 15-00. Для спрощення процесу пошуку клієнта в реєстрі вкладників – необхідно назвати працівнику контакт-центру свій індивідуальний номер платника податку (ІПН), ПІБ, серію та номер паспорту. Працівники контакт-центру погодять з Вами дату, час та адресу відділення ПАТ «ПУМБ» в якому Ви зможете отримати вклад.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок