Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ взяв участь в ІнтерАГРО-2016
15 листопада 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) взяв участь у головній щорічній виставці ІнтерАгро-2016, яка проходила в Києві з 8 по 11 листопада 2016 року.

Агропромислова виставка вже декілька років поспіль є місцем зустрічі лідерів агропромислового комплексу, на якій представлені останні інноваційні технології та розробки в сфері АПК, а також повний спектр сучасної сільськогосподарської техніки.

«Одним із важливих чинників успіху агропідприємства є впровадження передових технологій та використання сучасної техніки, які, найчастіше, неможливі без додаткового фінансування. У таких випадках на допомогу приходить банк. Для ПУМБ кредитування агробізнесу – один із найбільш пріоритетних напрямків сьогодні. Наше завдання не продати продукт, а стати надійним фінансовим партнером агробізнесу, який володіє професійною експертизою та чиї рішення дозволяли б їм рости та розвиватися, утримуючи позиції авангарду української економіки» - коментує Олексій Волчков, Заступник голови правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок