Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав кредитувати покупців мережі магазинів «Мультимедіа» у Чернівцях та в Києві
24 жовтня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати клієнтів мережі магазинів цифрової техінки «Мультимедіа» у Чернівцях та в Києві. Кредит від ПУМБ можна оформити на покупку гаджетів та аксесуарів у всіх 15 магазинах мережі, поміж яких 14 працюють у Чернівцях. Товар можна придбати на суму до 30 тисяч грн та без обов'язкового початкового внеску.
Кредит в «Мультимедіа» от ПУМБ оформлюється продавцями-консультантами магазину за допомогою брокерського програмного забезпечення.

Нагадаємо, ПУМБ видає товарні кредити на покупки та оплату послуг у провідних мережах магазинів побутової техніки та електроніки, у фітнес-клубах «Sportlife», у мережах будівельних магазинів «Епіцентр» і «Нова лінія» і т.д.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок