Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
19 вересня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПАТ «ПУМБ» з 19 вересня 2016 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

«ПУМБ» здійснюватиме виплати вкладникам, місцем реєстрації проживання яких, вказаним вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», є Донецька, Луганська, Сумська, Дніпропетровська, Житомирська, Чернігівська області, АР Крим та м. Севастополь.

Виплати здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на  день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/fgv/.

Для вкладників ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розроблені депозитні пропозиції, що дозволяють ефективно розпорядитися грошовими коштами – депозити «Дохідний» та «Вільний».

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок