Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Ще три тижні клієнти ПУМБ виграють призи за оплати з Visa в акції «Великі цілі досяжні!»
29 липня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

До 14 серпня 2016 року триває акція «Великі цілі досяжні!». Щотижня за оплати карткою Visa від ПУМБ можна виграти одну з 200 стильних авторських футболок HEYDAY, а також велосипед чи телевізор Smart TV на вибір.

Із цього тижня у подарункових футболок HEYDAY – новий дизайн. Продовжувати брати участь в акції так само цікаво, навіть якщо у попередні тижні вже пощастило виграти стильний приз!

За підсумками п’яти тижнів акції клієнти ПУМБ вже виграли 1000 стильних футболок, 2 телевізори та 3 велосипеди! Попереду – ще 3 щотижневі розіграші, а отже шанс є у кожного.

Взяти участь в акції «Великі цілі досяжні!» просто:

  • Розраховуйтесь за покупки в будь-яких магазинах будь-якою карткою Visa від ПУМБ на суму від 1 грн
  • Реєструйте кожен чек поточного тижня протягом того ж тижня на спеціальній сторінці ПУМБ win.pumb.ua. Обирайте подарунки, в розіграші яких хочете взяти участь
  • Вигравайте один із призів

Щочетверга проходить розіграш серед усіх транзакцій, виконаних і зареєстрованих минулого тижня. Перевіряти результати розіграшів можна на сторінці win.pumb.ua за номером мобільного телефону, який був використаний при реєстрації чека. Також з переможцем зв'язується агентство-виконавець акції. Якщо, відповідно до Правил акції, не вдалося зв’язатися з переможцем, чи він відмовляється від отримання призу, він, відповідно, буде вилучений і зі списку переможців на сайті банку.

Чим більше оплат картками Visa від ПУМБ – тим більше шансів на виграш!


Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок