Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Процесинговий центр ПУМБ отримав підтвердження від Visa International про відповідність програмі безпеки PCI PIN Security
08 липня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр Першого Українського Міжнародного Банку (ПЦ ПУМБ) успішно пройшов незалежний аудит на відповідність програмі безпеки PIN-кодів (PIN Security), розроблений міжнародною платіжною системою Visa International, що свідчить про високий рівень захищеності PIN-кодів користувачів.

Вимоги програми PIN Security створені з метою забезпечення банками і процесинговими центрами захисту PIN-кодів при здійсненні транзакцій в банкоматах і POS-терміналах.

«Успішне проходження незалежного аудиту підтверджує повну відповідність технологій, рішень та політик, які застосовують у ПЦ ПУМБ, вимогам даної програми. Крім того, забезпечує високий захист PIN-кодів клієнтів при проведенні операцій на кожному етапі обробки операції банком», − зазначила Юлія Шатрова, керівник Процесингового центру ПУМБ.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок