Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Процесинговий центр ПУМБ підтвердив найвищий ступінь захисту даних відповідно до стандарту PCI DSS
29 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) успішно завершив аудит відповідності міжнародному стандарту інформаційної безпеки PCI DSS, розробленому міжнародними платіжними системами Visa International та MasterCard Worldwide.

Незалежним аудитором виступила компанія ТОВ «Compliance control», яка надає послуги в сфері інформаційної безпеки. У результаті перевірки ПЦ ПУМБ отримав сертифікат, який вкотре підтвердив найвищий рівень захисту даних утримувачів карток. Аудит передбачав комплексну перевірку інформаційної безпеки платіжних карт і клієнтських даних.

Стандарт PCI DSS складається з 12 вимог, кожна з яких відповідає за певну область, пов'язану із забезпеченням безпеки даних утримувачів та платіжних пластикових карт. Дані вимоги розроблені на основі світового досвіду в області захисту інформації.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок