Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Картковий пакет від ПУМБ зайняв 2 місце в ціновому рейтингу по картках Platinum в Україні
17 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Картковий пакет «З вершками» Першого Українського Міжнародного Банку зайняв 2 місце в Україні в ціновому рейтингу по картках MasterCard і Visa Platinum у дослідженні умов обслуговування VIP-клієнтів у 50 найбільших банках України, яке проводила компанія «Простобанк Консалтинг» у червні 2016 р.

Пакет «З вершками», вартість відкриття і обслуговування якого становить 40 грн на місяць, передбачає випуск карток рівня Platinum, відкриття декількох рахунків – у національній та іноземній валюті, випуск двох карток – по одній до кожного рахунку, та інші сервіси. Дізнатися більше про пакет «З вершками» та про інші пакети Ptatinum вищого рівня.

При розрахунку рейтингу враховувалися вартість відкриття картки і обслуговування в перший рік на стандартних умовах (без додаткових умов, наприклад, без оформлення страховки).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок