Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ випустив першу електронну Гарантію забезпечення конкурсних торгів в системі ProZorro
16 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) 27 травня 2016 року випустив першу електронну гарантію. Тендерна гарантія з використанням електронно-цифрового підпису – це безвідкличне грошове зобов'язання банку, випущене на користь організатора тендеру за заявою продавця. Дана гарантія підтверджує серйозність намірів клієнта щодо виконання умов тендерної пропозиції, а саме підписання контракту в разі його перемоги в конкурсних торгах, а також незмінність умов тендерної пропозиції клієнта після її надання.

«Використання електронних гарантій ПУМБ дозволяє нашим клієнтам підвищити свою конкурентоспроможність, отримати доступ до нових ринків збуту своєї продукції та підвищує мобільність тендерних пропозицій – всі пропозиції учасників торгів розміщуються на торгових майданчиках без необхідності фізичної присутності учасника торгів», - підкреслює Олексій Волчков, заступник голови правління ПУМБ.

Також електронні гарантії дозволяють клієнтам ПУМБ скоротити число відвідувань банку, звести до нуля ризик втрати оригіналу гарантії, а банку зменшити собівартість продукту і прискорити процес його надання.

Едуард Дев’ятков, директор компанії «Австрійські конструкційні полімери»: «Цього року наша компанія вперше скористалася електронною гарантією, яку запропонував ПУМБ. Завдяки цьому ми змогли взяти участь в електронних конкурсних торгах і в результаті здобули перемогу в тендері. Ми вдячні команді ПУМБ за те, що банк оперативно реагує на виклики ринку, зміни законодавства і пропонує інноваційні продукти, які відповідають реальним потребам клієнтів».

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про Публічні закупівлі», всі державні органи повинні перейти на роботу в електронній системі публічних закупівель ProZorro протягом 2016 р.

Детальніше ознайомитись з тендерними гарантіями і замовити дзвінок можна перейшовши за посиланням http://pumb.ua/ru/corporate_clients/financing_business/bank-guarantee/tender-guarantee/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок