Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов у лідери ряду номінацій рейтингу «Фінансовий Оскар-2015»
16 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов у лідери ряду номінацій рейтингу «Фінансовий Оскар-2015», який щорічно готує видання «Бізнес».

Зокрема, ПУМБ зайняв 2-е місце в номінації «Опора МСБ». В рамках цієї номінації оцінювалися досягнення банків в сфері кредитування та обслуговування малого та середнього бізнесу.

Також ПУМБу було присуджено 3-ю позицію в номінації «Аграрний банк» за високі результати в сфері підтримки та фінансування проектів агросектору.

«Фінансовий Оскар» - щорічний рейтинг, який складає видання «Бізнес». Оцінювання банків проводило журі, сформоване з представників банківського, інвестиційного та експертного співтовариства. Члени журі провели таємне незалежне оцінювання учасників рейтингів, а також отримали право висувати претендентів на звання переможців у персональних номінаціях.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок