Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «Хрещатик»
08 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) з 9 червня 2016 року відновлює виплати вкладникам ПАТ «КБ «Хрещатик», кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати будуть проводитися до 21 липня 2016 року в будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «КБ «Хрещатик» вказували місце реєстрації проживання у наступних областях: Львівська, Хмельницька, Житомирська, Донецька, Луганська, АР Крим і Севастополь.

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, ПУМБ запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та вибрати найближче відділення ПУМБ.

Виплати вкладникам будуть здійснюватися у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок