Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Банк-кореспондент Commerzbank вручив ПУМБ нагороду за високий рівень автоматично оброблених платежів в євро
08 червня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відзначений нагородою Commerzbank AG за високий STP-рівень комерційних платежів в євро в 2015 р.

ПУМБ має високий рівень форматування SWIFT-повідомлень, що дозволяє банку-кореспонденту автоматично обробляти платежі на користь одержувачів, скорочуючи тим самим час доставки платежу бенефіціару.

«ПУМБ визнаний банком з передовою ІТ-інфраструктурою та високопрофесійним штатом. Кожен платіж проходить ретельну перевірку нашими експертами з точки зору вимог банків-кореспондентів до заповнення всіх полів вихідного SWIFT-повідомлення», − підкреслює Вікторія Леонова, керівник відділу платежів в іноземній валюті ПУМБ.

Вже протягом багатьох років управління платежів центру операційної підтримки ПУМБ забезпечує високий рівень автоматичної обробки валютних платежів, які відправляють банкам-кореспондентам. Неодноразово управління платежів нагороджувалось грамотами та пам'ятними призами від Deutsche Bank AG, Deutsche Bank Trust Company Americas, VTB Bank (Deutschland) і Commerzbank AG.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок