Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запустив тарифний пакет для обслуговування рахунків ОСББ
19 травня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) починає діяти тарифний пакет для обслуговування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тарифи включають усі необхідні банківські послуги та застосовуються до умов відкриття та обслуговування поточних рахунків ОСББ.

Вартість підключення пакету банківських послуг складає 1 грн. та включає 5 безкоштовних платежів щомісяця, єдиний тариф за зняття готівки в усіх банкоматах України з платіжною карткою MasterCard Business, безкоштовне підключення до Інтернет- та смс-банкінгу.

Для оплати комунальних платежів без комісії мешканцям будинків буде достатньо оформити картку ПУМБ у відділенні та сплачувати комунальні послуги не виходячи з дому через інтернет-банкінг «ПУМБ online».

Більш детально ознайомитись з умовами та замовити тарифний пакет ОСББ можна за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь до найближчого відділення ПУМБ http://pumb.ua/ru/atms/ або за телефонами Лінії підтримки клієнтів малого та середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України), +38 044 290 72 90 (у межах України та для міжнародних дзвінків), 490 (для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок