ПУМБ починає виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»
ПАТ «ПУМБ» з 18 травня 2016 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
ПАТ «ПУМБ» здійснює виплати вкладникам, місцем реєстрації проживання яких, вказаним вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», є Львівська, Хмельницька, Житомирська, Донецька, Луганська області, АР Крим та м. Севастополь. Виплата здійснюється у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України.
Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, Перший Український запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та обрати найближче відділення ПУМБ.
Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
Для вкладників ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» розроблені депозитні пропозиції, що дозволяють ефективно розпорядитися грошовими коштами – депозити «Дохідний» та «Вільний».
- ПУМБ та Ecotech Ukraine пропонують вигідні умови фінансування на придбання енергоефективного обладнання
- ПУМБ та фотографи Костянтин і Влада Ліберови презентували благодійний наклад книги «Очі війни»
- ПУМБ зареєстрував власну платіжну екосистему та запрошує ринок до партнерства
- Не просто SALE від Lifesaving Merch: речі, які рятують життя на 100 %
- ПУМБ повідомляє про тимчасове закриття відділення у місті Слов’янськ через безпекову ситуацію в регіоні.
- До Дня Києва «Теплокровні» влаштують донацію на маркеті «Всі. Свої»
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок