Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про зміну умов Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
28 квітня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, з 28 04 2016 року вступає в силу нова редакція Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

Зміни внесені в частині:

  • впровадження нової послуги з надання в користування індивідуальних банківських сейфів (Частина 7 Розділу ІІ);
  • клубно-сервісних моделей послуги персонального обслуговування (Частина 9 Розділу ІІ);
  • в частині виконання вимог законодавства щодо інформування клієнтів про систему гарантування вкладів фізичних осіб, а також щодо публікації істотних умов договорів, що мають ознаки зацікавленості (п. 8.8.1, 8.13.1, 8.13.2 Частини 1 Розділу І);
  • в частині порядку направлення повідомлень клієнтам Банком (п. 8.10 частини 1 Розділу І);
  • в частині умов розміщення вкладів «Вільний» і «Скарбничка +» (Додаток №1 до Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб).

Ознайомитись з новою редакцією Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами:

  • +38 044 290 7 290 по Україні та з-за кордону 1
  • 490 - короткий номер з мобільних телефонів 2

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок