Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав кредитувати покупців мережі магазинів СОТА АЛЬЯНС по всій Україні
27 квітня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати покупців магазинів СОТА АЛЬЯНС. У кредит від ПУМБ можна оформити покупку до 25000 гривень без обов'язкового початкового внеску, а також без відсотків на період до 6 місяців. Мобільні телефони та аксесуари в кредит від ПУМБ можна купити в 57 магазинах мережі по Україні.

В мережі СОТА АЛЬЯНС Перший Український Міжнародний Банк реалізував механізм кредитування за допомогою брокерського програмного забезпечення без присутності в магазинах фахівця банку.

Через брокерський канал продажів ПУМБ видає товарні кредити в мережах АЛЛО, Ельдорадо, Фокстрот, МOYO, Цитрус, Ringoo, і т. д. Інтеграцію банку з брокерським програмним забезпеченням роздрібної мережі команда цільового кредитування ПУМБ (під ТМ «Ренесанс Кредит») реалізувала першою на ринку у 2013 році.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок