Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ скасував комісію за оплату комунальних послуг для своїх клієнтів в «ПУМБ online»
11 квітня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Із квітня 2016 року ПУМБ скасував комісію при оплаті комунальних послуг та послуг доступу в інтернет в онлайн банкінгу «ПУМБ online». Зокрема, без комісії клієнти Першого Українського оплачують тепло та електроенергію, послуги житлової експлуатації, телебачення, інтернет і т. д.

Загалом клієнти ПУМБ можуть без комісії здійснити оплати в «ПУМБ online» на користь понад 700 компаній в розділах «Комунальні платежі», «Інтернет та телебачення», які надають комунальні та телекомунікаційні послуги по всій Україні.

Також в «ПУМБ online» можна купити квитки на потяг, переказати гроші з карти на карту, поповнити мобільний, зробити платежі в бюджет, наприклад, сплатити штраф, та загалом виконати будь які оплати на користь третіх осіб.

Оплачуйте комунальні в квітні та надалі без комісії в один клік в «ПУМБ online»!
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок