Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Залишилось ще 4 розіграші в 8-тижневій акції «Смартфон на вибір» за розрахунки картками ПУМБ
18 березня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

В акції «Смартфон на вибір» за оплати картками ПУМБ від 1 грн визначено переможців четвертого тижня. Серед розрахунків картками MasterCard від ПУМБ переможною стала оплата, яку робила Світлана з Києва. При реєстрації цієї оплати вона вказувала, що хоче виграти iPhone 6s. Серед оплат картками Visa від ПУМБ щасливим виявився чек Тетяни із Сум, яка хотіла отримати Samsung Galaxy Note 5. Пощастити може кожному - попереду ще 4 щотижневі розіграші! Акція триває до 10 квітня 2016 року.

Розраховуйтеся будь-якими картками ПУМБ на суму від 1 грн, реєструйте оплати протягом цього ж тижня та вигравайте смартфон на свій вибір - iPhone 6s або Samsung Galaxy Note 5. Щотижня два переможці – серед клієнтів ПУМБ, які реєстрували оплати картками Visa, та клієнтів, що реєстрували розрахунки картками MasterCard.

Взяти участь в акції просто:

1. Розраховуйтесь будь-якою карткою ПУМБ за свої покупки в будь-яких магазинах на суму від 1 грн.

2. Реєструйте кожен чек поточного тижня на сторінці сайту www.pumb.ua/si . У формі реєстрації потрібно вказати електронну пошту, мобільний телефон, перші 6 та останні 4 цифри номера Вашої картки, дані з чека ПОС терміналу (унікальний 12-значний код транзакції) та дату покупки. При реєстрації кожного чеку Ви обираєте, який смартфон хочете отримати, якщо виграєте.

3. Щотижня проводиться окремо два розіграші: серед зареєстрованих оплат картками платіжної системи Visa, та серед зареєстрованих оплат із застосуванням карток платіжної системи MasterCard. Кожен з переможців отримує той смартфон, який вказав при реєстрацій цієї щасливої оплати.

Розіграші відбуваються щотижня серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно). Переможців обирають за допомогою random.org.

Офіційні правила, етапи проведення акції та імена переможців

Більше зареєстрованих чеків щотижня – більше шансів виграти бажаний смартфон!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок