Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Визначено переможців першого з 8 тижнів акції «Смартфон на вибір» за розрахунки картками ПУМБ від 1 грн
26 лютого 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

В акції «Смартфон на вибір» за розрахунки картками ПУМБ визначено переможців першого тижня. Смартфони виграли Наталя зі Львова, яка реєструвала в акції свої оплати карткою Visa, та Олександр, який зареєстрував лише одну оплату карткою MasterCard, і вона виявилася переможною. Пощастити може кожному - попереду ще 7 тижнів розіграшів!

Розраховуйтеся будь-якими картками ПУМБ на суму від 1 грн, реєструйте оплати протягом цього ж тижня та вигравайте смартфон на свій вибір - iPhone 6s або Samsung N920C Galaxy Note 5. Щотижня – два переможці, серед клієнтів з картками Visa та серед клієнтів із картками MasterCard. Акція триває до 10 квітня 2016 року.

Взяти участь в акції просто:

1. Розраховуйтесь будь-якою карткою ПУМБ за свої покупки в будь-яких магазинах на суму від 1 грн.

2. Реєструйте кожен чек поточного тижня на сторінці сайту www.pumb.ua/si . У формі реєстрації потрібно вказати електронну пошту, мобільний телефон, перші 6 та останні 4 цифри номера Вашої картки, дані з чека ПОС терміналу (унікальний 12-значний код транзакції) та дату покупки. При реєстрації кожного чеку Ви обираєте, який смартфон хочете отримати, якщо виграєте.

3. Щотижня проводиться окремо два розіграші: серед зареєстрованих оплат картками платіжної системи Visa, та серед зареєстрованих оплат із застосуванням карток платіжної системи MasterCard. Кожен з переможців отримує той смартфон, який вказав при реєстрацій цієї щасливої оплати.

Розіграші відбуваються по середах серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно). Переможців тижня обирають за допомогою random.org.

Офіційні правила, етапи проведення акції та імена переможців

Більше зареєстрованих чеків щотижня – більше шансів виграти бажаний смартфон!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок