Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ виплатив вкладникам неплатоспроможного банку «Фінанси та кредит» 1,86 млрд грн
18 лютого 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) виплатив 1,86 млрд грн гарантованих сум відшкодувань вкладникам неплатоспроможного ПАТ «Банк «Фінанси та кредит». Виплати вкладникам банку «Фінанси та кредит» проводилися відповідно до рішення Фонду гарантування вкладів у періоди з 04.11.2015 по 27.11.2015 та з 23.12.2015 по 03.02.2016.
Більше 30% виплачених коштів вкладники «Фінанси та кредит» розмістили на депозитах в Першому Українському Міжнародному банку. При цьому найбільшою популярністю користується строковий депозит «Дохідний» (85 %) та депозит без обмежень доступу до коштів «Вільний» (10%).
ПУМБ є банком-агентом Фонду гарантування вкладів з виплат гарантованих сум відшкодувань вкладникам неплатоспроможних банків. Наразі ПУМБ проводить виплати коштів Фонду гарантування вкладникам ПАТ «Інтеграл-банк». Протягом 2015 року ПУМБ проводив виплати клієнтам таких неплатоспроможних банків, як CityCommerce Bank, «Імексбанк», «НАДРА», «Київська Русь», «Фінансова Ініциатива», «Банк «Фінанси та кредит» та інших. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок