![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Протягом 8 тижнів Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) буде розігрувати смартфони за розрахунки картками банку серед своїх клієнтів. З 15 лютого по 10 квітня 2016 року розраховуйтесь будь-якими картками ПУМБ на суму від 1 грн та вигравайте iPhone 6s або Samsung N920C Galaxy Note 5 на Ваш вибір щотижня.
Взяти участь в акції просто:
1. Розраховуйтесь будь-якою карткою ПУМБ за свої покупки в будь-яких магазинах на суму від 1 грн.
2. Реєструйте кожен чек поточного тижня на сторінці сайту www.pumb.ua/si . У формі реєстрації потрібно вказати електронну пошту, мобільний телефон, перші 6 та останні 4 цифри номера Вашої картки, дані з чека ПОС терміналу (унікальний 12-значний код транзакції) та дату покупки. При реєстрації кожного чеку Ви обираєте, який смартфон хочете виграти.
3. Щотижня розігрується 2 смартфони: один – серед зареєстрованих операцій, які здійснені за допомогою карток платіжної системи Visa, другий – серед зареєстрованих операцій із застосуванням карток платіжної системи MasterCard.
Розіграші відбуваються по середах серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно). Переможців тижня обирають за допомогою random.org.
Більше зареєстрованих чеків щотижня – більше шансів виграти бажаний смартфон!- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок