Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

8 тижнів ПУМБ буде розігрувати смартфони за розрахунки картками банку
15 лютого 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Протягом 8 тижнів Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) буде розігрувати смартфони за розрахунки картками банку серед своїх клієнтів. З 15 лютого по 10 квітня 2016 року розраховуйтесь будь-якими картками ПУМБ на суму від 1 грн та вигравайте iPhone 6s або Samsung N920C Galaxy Note 5 на Ваш вибір щотижня.

Взяти участь в акції просто:

1. Розраховуйтесь будь-якою карткою ПУМБ за свої покупки в будь-яких магазинах на суму від 1 грн.

2. Реєструйте кожен чек поточного тижня на сторінці сайту www.pumb.ua/si . У формі реєстрації потрібно вказати електронну пошту, мобільний телефон, перші 6 та останні 4 цифри номера Вашої картки, дані з чека ПОС терміналу (унікальний 12-значний код транзакції) та дату покупки. При реєстрації кожного чеку Ви обираєте, який смартфон хочете виграти.

3. Щотижня розігрується 2 смартфони: один – серед зареєстрованих операцій, які здійснені за допомогою карток платіжної системи Visa, другий – серед зареєстрованих операцій із застосуванням карток платіжної системи MasterCard.

Розіграші відбуваються по середах серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно). Переможців тижня обирають за допомогою random.org.

Офіційні правила та етапи проведення акції

Більше зареєстрованих чеків щотижня – більше шансів виграти бажаний смартфон!
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок