Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ виплачує кошти вкладникам ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК»
15 лютого 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб обрав ПАТ «Перший Український Міжнародний банк» (ПУМБ) банком-агентом з виплати грошових компенсацій вкладникам неплатоспроможного ПАТ «Інтеграл-банк». З 12 лютого до 25 березня 2016 року ПУМБ здійснює виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «Інтеграл-банк» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Виплати здійснюються у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, Перший Український запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та обрати найближче відділення ПУМБ.

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Привабливі пропозиції від ПУМБ для вкладників ПАТ «Інтеграл-банк» - депозити «Дохідний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу та отримати додатковий дохід.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «Інтеграл-банк» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/integral-bank/
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок