Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нові клієнти-підприємці, які відкрили рахунок в ПУМБ, отримають додатковий дохід 3% річних
29 січня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує акцію "Вигідний Старт з ПУМБ", в рамках якої всі нові клієнти мікро та малого бізнесу мають можливість відкрити рахунок на умовах тарифного пакету"Старт-Новорічний" и отримати спеціальний сюрприз від ПУМБ.

Тільки в грудні 2015 р. пропозицією банку встигли скористатися і отримати подарунок 630 клієнтів мікро та малого бізнесу.

Умови акції діють до 29 лютого 2016 р. Клієнти, які скористаються пропозицією банку, можуть відкрити поточний рахунок у ПУМБ всього за 1 гривню і протягом 2-х місяців отримувати дохід у розмірі 3% річних.

У вартість пакету входить підключення інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Корпоративний», за допомогою якого можна без комісії здійснити 10 платежів контрагентам, які мають рахунки в інших банках і необмежену кількість платежів усередині банку. Також в пакет "Старт-Новорічний" входять відкриття й обслуговування корпоративного карткового рахунку та підключення послуги "SMS-банкінг", що дозволяє контролювати рух грошей на рахунку.

Також, нагадуємо, що всі клієнти малого та середнього бізнесу можуть скористатися новим сервісом від ПУМБ: поточний рахунок онлайн буквально за декілька хвилин. Таким чином, банк звів до мінімуму час, який клієнт витрачає на відкриття рахунку.

Акція продовжується!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок