Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив відділення на центральній площі міста Умань
12 січня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відкрив відділення в місті Умань Черкаської області. Тепер відділення ПУМБ знаходиться в самому центрі міста і максимально доступне для всіх його жителів.

Відділення ПУМБ в місті Умань пропонує клієнтам повний перелік банківських продуктів і послуг як для приватних осіб і підприємців, так для малого та середнього бізнесу. У зоні інтернет-банкінгу «ПУМБ online» клієнти можуть самостійно здійснити будь-які операції по своєму рахунку або отримати консультацію спеціаліста. Відділення оснащене зовнішнім цілодобовим банкоматом. Зона касового обслуговування забезпечує конфіденційність проведення операцій з готівкою.

«ПУМБ завжди йде назустріч своїм клієнтам і прагне забезпечити максимальну доступність банківських послуг на території всієї України. Ми відкрили відділення у самому центрі Умані, щоб жителям та гостям міста було зручно користуватися банківським сервісом, отримати якісне обслуговування та задовольнити потреби в банківських послугах», - зазначає Наталія Косенко, заступник голови правління з розвитку мережі ПУМБ.

Адреса відділення ПУМБ – 20301, Черкаська обл., м Умань, вул. Леніна, 8а.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок