Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Лише 1 тиждень залишився, щоб виграти 10 тис. грн додаткової «зарплати» щомісячно за свій депозит в ПУМБ
23 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

23 грудня в ефірі шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» оголошено результати передостаннього розіграшу «зарплати»* від ПУМБ в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік». Як відбувався розіграш - дивіться на YouTube каналі ПУМБ. В акції автоматично беруть участь усі вкладники, які до 27 грудня 2015 р. розміщують депозит «Дохідний» на термін від 3 місяців на суму від 10 тис грн або від 500 дол. США (євро).

Передостаннім переможцем стала Вікторія з Павлограду, Дніпропетровська область! За допомогою лототрону був визначений переможець - номер депозитного договору, оформленого з 19.10.2015 р. по 20.12.2015 р. включно. Тепер Вікторія протягом календарного року буде отримувати по 10 тис. грн щомісяця. Раніше «зарплату» від ПУМБ за свій депозит вже виграли клієнти з Кривого Рогу, Житомира, Тернополя, Маріуполя і т.д.

Оголошення результатів розіграшу проводиться щотижня кожної наступної середи до 30 грудня включно в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» орієнтовно в 7:40-7:50. Щотижня розігруватиметься один грошовий приз. Правила Акції та список відділень ПУМБ, аби розмістити депозит, можна побачити на сайті www.pumb.ua.

*Під «зарплатою на рік» мається на увазі грошовий приз у розмірі 120 000 грн, який виплачується щомісяця рівними частинами протягом календарного року.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок