Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Залишилося лише 2 тижні, аби виграти 10 тис. грн додаткової «зарплати» щомісячно за свій дохідний депозит в ПУМБ
16 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

16 грудня в ефірі шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» оголошено результати восьмого з десяти розіграшів «зарплати»* від ПУМБ в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік». Як відбувався розіграш - дивіться на YouTube каналі ПУМБ. В акції автоматично беруть участь усі вкладники, які до 27 грудня 2015 р. розміщують депозит «Дохідний» на термін від 3 місяців на суму від 10 тис грн або від 500 дол. США (євро).

Цього тижня пощастило мешканцю Запоріжжя! За допомогою лототрону був визначений переможець - номер депозитного договору, оформленого з 19.10.2015 р. по 13.12.2015 р. включно. Тепер Олександр протягом календарного року буде отримувати «зарплату від ПУМБ» по10 тис. грн. щомісяця.

Оголошення результатів розіграшу проводиться щотижня кожної наступної середи до 29 грудня включно в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» орієнтовно в 7:40-7:50. Щотижня розігруватиметься один грошовий приз. Правила Акції та список відділень ПУМБ, аби розмістити депозит, можна побачити на сайті www.pumb.ua.

*Під «зарплатою на рік» мається на увазі грошовий приз у розмірі 120 000 грн, який виплачується щомісяця рівними частинами протягом календарного року.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок