Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ гасить кредит на товари в ELDORADO і COMFY вже 4 переможцям в акції «Гасимо кредит!»
10 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

До 10 січня 2016 клієнти, які купують в кредит від ПУМБ товари в мережах магазинів ELDORADO і COMFY, можуть виграти дострокове погашення свого кредиту. Щотижня розігрується 2 погашення - по одному серед клієнтів кожної з мереж.

Уже виграли погашення товарного кредиту від ПУМБ Світлана зі Львова та Наталія з Києва, Ірина з Полтави та Ольга з Луцька. Купувати новорічні подарунки, техніку та електроніку в кредит, тепер ще приємніше.

Нагадуємо, що в період дії акції необхідно купити в кредит від ПУМБ будь-який товар в мережі магазинів ELDORADO і COMFY - і автоматично взяти участь у щотижневих розіграшах погашення свого цільового кредиту. Розіграші проводяться щотижня по середах з допомогою випадкового вибору на random.org. З переможцем зв'язується агентство-виконавець акції. Прізвища переможців тижні публікуються на сторінці акції на сайті ПУМБ. Правила і деталі акції на pumb.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок