Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Вкладниця з Тернополя виграла щомісячну зарплату 10 тис. грн у 10-тижневій акції «Розмістіть депозит та виграйте зарплату на рік» від ПУМБ
09 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

9 грудня в ефірі шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» оголошено результати сьомого з десяти розіграшів «зарплати»* від ПУМБ в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік». Як відбувався розіграш - можна подивитись на YouTube каналі ПУМБ.

Цього тижня щастило Західній Україні! За допомогою лототрону був визначений переможець - номер депозитного договору, оформленого з 19.10.2015 р. по 6.12.2015 р. включно. Переможницею стала Надія Володимирівна з Тернополя. Тепер протягом календарного року Надія буде отримувати «зарплату від ПУМБ» по10 тис. грн. щомісяцяВ акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік» автоматично беруть участь усі вкладники, які в період з 19 жовтня по 27 грудня 2015 р. розміщують депозит «Дохідний» на термін від 3 місяців на суму від 10 тис грн або від 500 дол. США (євро). Оголошення результатів розіграшу проводиться щотижня кожної наступної середи до 29 грудня включно в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» орієнтовно в 7:40-7:50. Щотижня розігруватиметься один грошовий приз. Правила Акції та список відділень ПУМБ, аби розмістити депозит, можна побачити на сайті www.pumb.ua.

*Під «зарплатою на рік» мається на увазі грошовий приз у розмірі 120 000 грн, який виплачується щомісяця рівними частинами протягом календарного року.

Акція триває ще 3 тижні. Кому ще пощастить отримувати за свій депозит «зарплату від ПУМБ» по 10 тис. грн. щомісяця протягом року?
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок