Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ виплатив вкладникам неплатоспроможного банку «Фінанси та Кредит» 725 млн грн
08 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Українській Міжнародний банк (ПУМБ) виплатив 725 млн грн клієнтам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Близько 30% коштів вкладники банку «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розмістили на депозитах в ПУМБ – на строковому вкладі «Дохідний» зі ставкою до 25% та на депозиті «Вільний» із можливістю знімати кошти та поповнювати депозит.

ПУМБ здійснював виплату гарантованих сум вкладів у період з 04 листопада 2015 року вкладникам, у яких місцем реєстрації проживання при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з банком «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» були вказані: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Луганська, Сумська, Чернігівська області, АР Крим та м. Севастополь. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок