Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – найкращий роботодавець банківського ринку України
23 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить у Топ-3 рейтингу «Найкращі роботодавці України» в категорії «Банки і фінансові компанії», складеному на основі онлайн-голосування на сайті Focus.ua. Єдиним банком в трійці лідерів названий ПУМБ.

«ПУМБ не вперше отримує визнання як найкращий роботодавець банківського ринку. Незважаючи на складну ситуацію в економіці, ПУМБ як і раніше залучає найкращих професіоналів банківського ринку, при цьому створюючи всі умови для комфортної роботи, самореалізації та розвитку», зазначила Тетяна Костюченко, заступник голови правління ПУМБ по роботі з персоналом:.

З 6 по 16 листопада на сайті Focus.ua пройшло онлайн-голосування за найкращих роботодавців України. Читачам «Фокуса» було запропоновано проголосувати за свою компанію, якщо влаштовують умови роботи в ній, або іншу фірму, про яку чули хороші відгуки або хотіли би там працювати.

Читачі вибирали найкращих роботодавців з числа 200 найбільших компаній, що представляють різні галузі української економіки. Це компанії, що входять у сотню найбільших за річним оборотом, обсягом сплачених податків, а також лідери своїх секторів, що перемагали в різних рейтингах ЗМІ. У голосуванні взяли участь понад 6000 осіб. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок