Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повідомляє про результати третього тижня акції «Комфортний переїзд»
12 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про результати третього тижня акції «Комфортний переїзд». Протягом третього тижня акції з 31 жовтня по 6 листопада 2015 р. 11 вкладників розмістили в ПУМБ 20 депозитів на загальну суму в еквіваленті 1,75 млн грн. Кожен з них отримав подарунок від ПУМБ – 500 грн за кожен розміщений депозит, а також скасування стандартної комісії за вхідний безготівковий платіж на картковий рахунок у банку. Загалом за три тижні акції з 16 жовтня 2015 р. 16 клієнтів розмістили в рамках акції 35 депозитів на загальну суму в еквіваленті 2,63 млн грн.

Нагадуємо, що взяти участь в акції може кожен, хто до кінця поточного року оформить в ПУМБ депозит «Дохідний» на строк від 3-х місяців і суму від 50 тис. грн, 2 тис. дол. США або євро шляхом безготівкового переказу з будь-якого іншого банку.

Кожен такий клієнт гарантовано отримує від ПУМБ:

- скасування комісії за вхідний безготівковий платіж на картковий рахунок в ПУМБ.

- подарунок – 500 грн на кожен розміщений депозит.

Депозит «Дохідний» є класичним строковим депозитом без права поповнення та дострокового розірвання, що дозволяє отримати максимальний дохід до 25% річних у гривні та до 10,6% річних у доларах США.

Детальніше про умови акції читайте на сайті ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок