Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Клієнти ПУМБ допомагають дітям завдяки розрахункам карткою MasterCard від ПУМБ у МакДональдз
10 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Розраховуйтесь карткою MasterCard® від ПУМБ у МакДональдз®, і 1 грн із кожного такого замовлення буде спрямована на допомогу дітям. Акція діє до 30 листопада 2015 року включно у всіх закладах МакДональдз® в Україні.

1 гривня (без ПДВ) з кожної оплати карткою MasterCard® від ПУМБ за будь-яку страву та на будь-яку суму в закладі МакДональдз® на території України буде переказана на користь благодійної програми «Долонька Щастя». Переказ коштів одноразово здійснює підприємство з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн ЛТД» на підставі звіту компанії MasterCard про кількість транзакцій картками MasterCard® протягом Акції. Вартість замовлення визначається відповідно до встановлених у закладах МакДональдз® цін.

Деталі – на сайті www.mcdonalds.ua та у працівників МакДональдз®.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок