Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам банку «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
04 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПАТ «Перший Українській Міжнародний банк» (ПУМБ) з 04 листопада 2015 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, місцем реєстрації проживання при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» вказані: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Луганська, Сумська, Чернігівська області, АР Крим та м. Севастополь.

Виплата здійснюється у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України з 4.11.2015 до 14.12.2015 включно.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 01 листопада 2015 року. Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку (17 вересня 2015 року), але не більше 200 тисяч гривень.

Для вкладників ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розроблені депозитні пропозиції, що дозволяють ефективно розпорядитися грошовими коштами – депозити «Дохідний» та «Вільний».

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/finansi-the-credit/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок