![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Дотримуючись загальних трендів і стратегії України в напрямку спрощення процедур ведення бізнесу та переведення каналів спілкування з банківськими та державними установами до швидких електронних сервісів, ПУМБ впровадив нову унікальну послугу для мікро та малого бізнесу – отримання поточного рахунку онлайн буквально за пару хвилин.
Тепер відкрити розрахунковий рахунок новому або діючому бізнесу в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) стало ще простіше: для цього потрібно зайти на сайт і просто подати коротку онлайн-заявку на сайті www.pumb.ua. Практично відразу після відправки онлайн заявки підприємець отримає підтвердження відкриття та номер свого нового розрахункового рахунку в ПУМБ у sms-повідомлені та на електронну пошту.
«ПУМБ – банк для бізнесу. Наша місія в сегменті В2В зробити так, щоб малий бізнес став «драйвером» зростання економіки. Ми прагнемо зробити «народження», розвиток і «життя» підприємців в Україні максимально простим з точки зору сервісу і процесів. Дуже символічно, що ми запускаємо наш онлайн-сервіс відкриття поточного рахунку МСБ слідом за прийняттям у роботу дуже важливих законопроектів про спрощення процедур держреєстрації юридичних осіб та підприємців, які відбулися в Україні в середині літа 2015 року», – повідомила Олена Рудик, директор департаменту по роботі з малим та середнім бізнесом ПУМБ.
На гарячій лінії МСБ в контакт-центрі ПУМБ підприємець може отримати консультацію з повного пакету документів для ідентифікації та обрати найбільш зручне відділення для обслуговування. Звичайно ж, новим рахунком можна легко управляти за допомогою дистанційного інтернет-банкінгу без відвідування банку. Розпоряджатися коштами на своєму рахунку власник зможе одразу після повної ідентифікації банком відповідно до вимог законодавства та підтвердження реєстрації нового рахунку в податковій службі.
«Ми звели до мінімуму час, який клієнт витрачає на відкриття рахунку. Цей сервіс – унікальна пропозиція на ринку, яку ми далі плануємо розвивати в бік ще більшої мобільності та простоти роботи для клієнтів. Час для бізнесу - це гроші, а ПУМБ - банк для бізнесу!», – додала Олена Рудик.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок