Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У ПУМБ стартувала акція «Заробляйте на онлайн шопінгу» для власників усіх дебетних і кредитних карток ПУМБ
12 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Протягом трьох тижнів клієнти ПУМБ мають шанс виграти 1000 грн за свої покупки в Інтернет. З 12.10 по 31.10.2015 р. клієнти ПУМБ розраховуються за покупки в Інтернет від 500 грн за допомогою будь-якої картки ПУМБ - зарплатної, дебетної, кредитної, включаючи картки «Ренесанс Кредит», і можуть виграти одне з 75 поповнень по 1000 грн на свій картковий рахунок у щотижневих розіграшах.

Взяти участь в акції та отримати 1000 грн за покупки в Інтернет будь-якою карткою Першого Українського просто:

1. У період акції оплачуйте покупки в Інтернет на суму від 500 грн за одну операцію будь-якою карткою ПУМБ - зарплатною, дебетною, кредитною, включаючи картки «Ренесанс Кредит».

2. Реєструйте операцію від 500 грн за допомогою спеціальної реєстраційної форми з обов'язковим зазначенням своєї електронної пошти та мобільного телефону, суми покупки, перших шести і останніх чотирьох цифр номера картки.

3. Що більше зареєстрованих операцій в Інтернет від 500 грн - то більше шансів на виграш.

Щотижня по середах відбувається розіграш серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня. Дати розіграшів: 21.10, 28.10, 04.10.

Розіграш проводиться за допомогою випадкового вибору на random.org. З переможцем зв'язується агентство-виконавець акції. Крім цього прізвища переможців тижня оприлюднюються на сторінці акції на сайті ПУМБ.

Шанс є у кожного!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок