Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Платити податки, штрафи та інші бюджетні збори тепер можна через платіжний сервіс в «ПУМБ online»
09 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) запустив сервіс оплати бюджетних платежів на базі нового платіжного майданчика в «ПУМБ online». До бюджетних платежів належать: податки, збори, штрафи, ренти, судові збори та витрати. Це більше 2 мільйонів рахунків. Для проведення оплати необхідно почати вводити номер рахунку, і платіжний майданчик автоматично знайде потрібний рахунок, допоможе правильно сформувати платіж і реквізити. Також потрібно вказати ПІБ та ІПН.

Сьогодні клієнти «ПУМБ online» можуть в один клік сплачувати на новому платіжному майданчику комунальні послуги, поповнювати мобільний та здійснювати інші сервісні платежі, управляти регулярними оплатами, користуватися перевагами шаблонів та календаря платежів, а також автоматичною сплатою послуг.

ПУМБ запустив новий платіжний майданчик для користувачів інтернет-банкінгу «ПУМБ online» в липні 2015 р. і сьогодні продовжує посилювати його функціональність. Поки що сервіс доступний тільки для клієнтів «ПУМБ online».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок