Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав кредитувати покупців мережі «tехнопростір» через брокерський канал продажів
07 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Україський Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати покупців мережі магазинів «tехнопростір». В кредит від ПУМБ можна оформити покупку цифрової або побутової техніки на будь-яку суму та без обов’язкового початкового внеску, а також без відсотків на період до 8 місяців. Кредитування здійснюється шляхом брокерського програмного забезпечення без присутності в точці продаж спеціаліста банку. Товарні кредити банку можна оформити в магазинах «tехнопростір» в Хмельницькому.

Нагадуємо, що зараз за допомогою брокерського каналу продажів ПУМБ видає товарні кредити на покупки в АЛЛО, Ельдорадо, Фокстрот, Rozetka.ua, СOMFY, МOYO, Цитрус, Ringoo, iStudio, Техномаркет, vicotec.ua, ttt.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок