Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підключив усім клієнтам технологію 3D Secure для безпечних платежів в Інтернет
02 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ підключив усім клієнтам технологію 3D Secure для безпечних платежів в Інтернет будь-якими картами ПУМБ. У момент здійснення онлайн-платежу технологія додатково ідентифікує клієнта шляхом відправки йому смс з кодом для підтвердження транзакції. Раніше технологія 3D Secure була доступна тільки по частині карткових продуктів банку, наприклад, по кредитній карті ВСЕМОЖУ. Наразі сервіс підключений автоматично і не передбачає ніяких додаткових платежів.

Самостійно підключити або відключити 3D Secure можна в інтернет-банкінгу «ПУМБ online» у розділі «Карти» в інформації про свою карту.

Якщо клієнт не отримує смс для підтвердження операцій в Інтернет, це може свідчити, що він не надавав банку актуальний номер мобільного телефону. Така інформація банку потрібна для коректної роботи 3D Secure. Оновити контактну інформацію можна, зателефонувавши до Служби підтримки клієнтів по телефону +38 044 290 7290.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок