Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Як працює вільний депозит із доступом до грошей без обмежень - пояснюють у ТБ-проекті «Народний банкір»
28 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У новому випуску свого ТБ-проекту «Народний банкір» Перший Український Міжнародний банк розповідає про те, як працює вільний депозит - вклад, з якого можна самостійно знімати кошти без обмежень або ж вносити гроші на депозит. На питання Олега з Чернівців про цю групу вкладів відповідав Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ. Подивитися 2-хвилинний випуск «Народного банкіра» на YouTube.

Проект виходить по вівторках у ранковому ефірі телеканалу «Україна». Раніше «Народний банкір» вже розповідав про податок на прибуток за депозитом, спадкуванні депозитів, про управління коштами за допомогою онлайн-банкінгу і т.д. Всі серії проекту доступні на YouTube каналі ПУМБ.

ПУМБ випускає проект «Народний банкір» на національному ТБ з березня 2015 р. Кожен випуск - коротка відповідь «народного банкіра» на фінансове питання реального героя. Допомагає розбиратися з фінансами Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ.

Перший Український ділиться своїм досвідом із українцями щодня: банк обслуговує 1,5 млн клієнтів-фізичних осіб по всій країні і працює на ринку вже понад 20 років.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок