Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

До 27 вересня можна вигравати паливо в акції «2 тонни палива за розрахунки картками ПУМБ» на будь-яких АЗС
17 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За розрахунки картками ПУМБ вже виграли паливо Дмитро з Маріуполя, киянка Катерина, Олександр із Дніпропетровська та інші клієнти банку. Поспішайте виграти безкоштовне паливо за Ваші звичні покупки картками ПУМБ!

До 27 вересня розраховуйтеся за паливо на будь-якій АЗС карткою ПУМБ – зарплатною, дебетною, кредитною, включно з картками «Ренесанс Кредит», – на суму від 300 грн, реєструйте транзакцію та вигравайте один із 100 сертифікатів на 20 літрів палива в щотижневих розіграшах. Клієнт сам обирає, чи він отримає бензин, чи паливо по своєму сертифікату.

Для участі в акції кожну транзакцію оплати за паливо потрібно зареєструвати за допомогою спеціальної реєстраційної форми на сайті ПУМБ www.pumb.ua/2t. Для реєстрації необхідно вказати свою електронну пошту і мобільний телефон, перші шість і останні чотири цифри номера картки, а також унікальний 12-значний код транзакції з чека POS-терміналу.

Дізнатися про акцію більше

Чим більше оплат картами ПУМБ – тим більше шансів на виграш! 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок