Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ обраний Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банком-агентом
15 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб включив ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) в перелік банків-агентів з виплати грошових компенсацій вкладникам ліквідованих банків. Рішення було прийняте виконавчою дирекцією Фонду 07.09.2015 р.

ПУМБ буде здійснювати гарантовані виплати не тільки вкладникам банків з тимчасовою адміністрацією, а й вкладникам банків, що ліквідуються.

«Вибір Фондом гарантування вкладів фізичних осіб ПУМБ одним з банків-агентів з виплати грошових компенсацій підтверджує високу надійність і стабільність нашого банку. Вже сьогодні ми готові приступити до виплат вкладникам банків, що ліквідуються, та банків, в які введені тимчасові адміністрації», − зазначає Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Нагадуємо, що з початку 2015 року ПУМБ виплатив понад 652 млн грн в рамках співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб в якості банку-партнера. Дана сума була виплачена вкладникам банків ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerceBank), ПАТ «КБ «НАДРА», АТ «Імексбанк», ПАТ «Банк «Київська Русь». При цьому близько 30% від загальної суми виплат вкладники залишили в ПУМБ, відкривши депозити. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок