Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив нове відділення в Кривому Розі
08 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) відкрив нове відділення в м Кривий Ріг. Відділення №9 розташувалося за адресою пр. Перемоги, 37в в Інгулецькому районі і надає повний перелік послуг з обслуговування фізичних осіб, а також всі види касових операцій.

«Відділення в Кривому Розі – 158-е в мережі Першого Українського. Щоб ефективно обслуговувати клієнтів, кількість яких збільшується, ми відкриваємо нові відділення і продовжуємо розширювати свою присутність в регіонах. ПУМБ-один з небагатьох банків, які інвестують у розвиток мережі відділень. Як результат, за даними НБУ, ПУМБ – в ТОП-3 банків в Україні, які відкрили найбільшу кількість відділень за січень-липень 2015 року,» - зазначила Наталія Косенко, заступник голови правління ПУМБ.

Як повідомлялося раніше, також у вересні ПУМБ замінить вивіски на 38 відділеннях банку «Ренесанс Кредит» в рамках фінального етапу операційного об'єднання банків. Більше відділень банку стане в обласних центрах, наприклад, у Вінниці та Дніпропетровську, Києві та Львові, Харкові та Одесі. У 14 містах України ПУМБ з'явиться вперше – в Нікополі, Олександрії, Прилуках, Червонограді, Умані, Кам'янці-Подільському і т.д. Також вперше вивіски ПУМБ з'являться в Закарпатській області: в Мукачеві та Ужгороді.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок