Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція ПУМБ до всеукраїнського Дня підприємця
07 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця. Ще свято людей, які є прикладом ділової активності, які здатні брати на себе відповідальність, долати труднощі та досягати поставлених цілей. Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) щиро поздоровляє усіх підприємців України зі святом!

До Дня підприємця ПУМБ подовжує до кінця вересня акцію для підприємців. За умовами акції всього за 1 гривню можна відкрити і обслуговувати поточний і картковий рахунки з цілим пакетом послуг: доступ до багатофункціонального інтернет-банкінгу і послуга «SMS-банкінг» дозволять швидко і комфортно проводити операції, а приємним бонусом стануть 10 безкоштовних платежів на місяць.

«Тільки з початку року більш 2700 підприємців обрали ПУМБ своїм обслуговуючим банком. Довіру малого та середнього бізнесу ми завойовуємо завдяки якісному обслуговуванню і наданню послуг, які точно відповідають потребам клієнтів. Банк гарантовано і своєчасно проводить платежі незалежно від обставин, що складаються в країні. Зручність взаємодії з банком ми забезпечуємо за рахунок сучасного інтернет-банкінгу, а за допомогою корпоративної картки ПУМБ наші клієнти можуть знімати готівку в будь-якому банкоматі країни» – зазначила Олена Рудик, директор департаменту по роботі з малим і середнім бізнесом ПУМБ.

Нагадаємо, що нещодавно ПУМБ був відзначений премією «Опора малого та середнього бізнесу» від газети БІЗНЕС.

ПУМБ завжди поруч зі своїми клієнтами: в обслуговуючому відділенні банку або на гарячій лінії "Центру обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу" за телефоном (0 800 501 275).  

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок