Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Відділення ПУМБ №5 у Запоріжжі переїхало та тепер обслуговує також юридичних осіб
27 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відділення ПУМБ №5 у Запоріжжі з 17.08.2015 р переїхало у нове сусіднє приміщення, залишаючись за тією ж адресою - м Запоріжжя, вул. Леніна, 44. У результаті відділення отримало краще приміщення, ще більш комфортні умови для обслуговування клієнтів ПУМБ і нові можливості для розвитку напрямків бізнесу. Тепер відділення №5 в Запоріжжі почало обслуговувати також клієнтів-юридичних осіб.

«За даними НБУ, Перший Український - у трійці банків, які відкрили найбільшу кількість відділень за січень-липень 2015 р. ПУМБ одним із небагатьох на банківському ринку зараз продовжує розвивати свою мережу. При цьому банк також шукає нові можливості і для раніше відкритих відділень, зберігаючи економічну ефективність. Ми незмінно прагнемо забезпечувати максимальний комфорт в обслуговуванні клієнтів ПУМБ. Зокрема, у Запоріжжі ми релокували відділення до приміщення з більшою площею і з більш зручним плануванням, що дозволило розмістити додаткові робочі місця для співробітників та скоротити час очікування клієнтів для обслуговування», - зазначила Наталія Косенко, заступник голови правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок