Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Захоплено приміщення ПУМБ в містах зони АТО
26 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Чотири відділення ПУМБ в містах Горлівка і Зугрес Донецької області, а також Свердловськ Луганської області, було захоплено і вони використовуються в інтересах т.зв. Центрального республіканського банку самопроголошеної ДНР і розрахункового центру самопроголошеної ЛНР. Банк не має відношення до даних організацій і не несе відповідальності за діяльність, яку здійснюють в приміщеннях його колишніх відділень. Про самовільне захоплення будівель і майна ПУМБ зареєстрував заяви в правоохоронних органах України.

Нагадуємо, що у серпні 2014 року ПУМБ призупинив діяльність в населених пунктах, що знаходяться на території, яка непідконтрольна українській владі, відповідно до Постанови НБУ №466 від 6 серпня 2014 р. Збиток, понесений банком в результаті військових дій в Донецькій і Луганській областях попередньо оцінюють в 45 млн грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок