Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Перший Український вітає з Днем Незалежності України!
21 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк вітає з Днем Незалежності України! Ми бажаємо кожній українській родині злагоди та добробуту . Мирного блакитного неба – над полями, де збирають багатий врожай, та містами, де поспішають на роботу тисячі щасливих людей.

Для Першого Українського – однолітка незалежної держави – велика відповідальність розбудовувати бізнес в Україні. Своєю роботою ми підтримуємо стабільність банківської системи. Щодня 5000 співробітників ПУМБ доводять, що українські банки професійні та варті довіри.

Ми переконані, що розбудова держави – це спільна справа. Наполеглива робота усіх підприємств, щоденні дії кожного громадянина разом створюють кращу Україну. Бо наша незалежність – це ми.

З Днем народження, Україно!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок